НУОУ

Випуск слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів, які проходили навчання на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Варто зазначити, що поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, активна участь українських підрозділів у миротворчих, антитерористичних та пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва, обумовлює зростання ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Збройних Сил України.

На курсах іноземних мов підвищували кваліфікацію у період з 11 вересня по 28 грудня 2017 року 50 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, які в подальшому направлятимуться за кордон для проходження військової служби у складі миротворчих підрозділів, миротворчого персоналу, на навчання, а також яким знання англійської мови необхідне для виконання службових обов’язків за посадами.

По закінченню курсів іноземних мов всі слухачі отримали свідоцтва про визначення рівня знань іноземної мови, на основі мовного стандарту НАТО “СТАНАГ 6001”, легітимного більш ніж у п’ятдесяти країнах світу.

28 грудня 2017 року відбувся урочистий випуск слухачів курсів іноземних мов з врученням свідоцтв про визначення рівня володіння іноземною мовою.

Привітали випускників з успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічних працівників навчально-наукового центру іноземних мов університету, які викладали на вищевказаних курсах.