НУОУ

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану

03 червня 2017 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану.

У період з 30 травня по 03 червня 2017 року проведено у 2017 році другу чергу курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану. Для підвищення кваліфікації були залучені керівники органів військового управління та їх заступники, начальники гарнізонів, командири військових частин та державні службовці з різних органів державної влади.

Під час навчання слухачі поглибили знання щодо оборонних аспектів управління державою та організації територіальної оборони, також були розкриті питання підготовки держави до оборони, організації та забезпечення відсічі збройної агресії проти України та урахування досвіду застосування військових частин та підрозділів Збройних Сил України, залучених до антитерористичної операції.

Привітали випускників із завершенням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищезазначених курсах.