НУОУ

Візит представників університету до військової академії Литви Рекомендовані

З 28 по 31 січня поточного року делегація Міністерства оборони України на чолі з начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенантом Анатолієм Сиротенком відвідала з робочим візитом Литовську республіку.

В ході візиту члени делегації ознайомились з досвідом цієї країни у підготовці військових фахівців, зокрема, з системою підготовки офіцерів у військовій академії Литви імені генерала Йонаса Жемаітіса.

Начальник академії оборони Литви бригадний генерал Альгіс Вайчелюнас ознайомив представників України з програмами підготовки, підходами до виховання та навчання майбутніх офіцерів.

В ході діалогу, який пройшов у цікавій, діловій атмосфері представниками литовської академії були розкриті ключові аспекти виховання лідерства та підготовки офіцерів-лідерів в процесі кар’єрного зростання, особливості організації навчального процесу на командно-штабному курсі.

За результатами зустрічі були досягнуті попередні домовленості щодо продовження співпраці між навчальними закладами в контексті обміну досвідом впровадження стандартів НАТО в освітній процес.