НУОУ

Вітання начальника Національного університету оборони України імені івана Черняховського з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Шановні товариші фахівці фізичної підготовки та спорту!

Дорогі ветерани фізичної підготовки та спорту!

Сердечно вітаю всіх, хто причетний до організації фізичної культури і спорту у провідному військовому виші держави: фахівців, тренерів, спортсменів, працівників фізичної культури і спорту, ветеранів та шанувальників спорту з професійним святом ‒ Днем фізичної культури і спорту.

Фізичне виховання і спорт є важливими складовими всебічної підготовки захисника Вітчизни, воїна Збройних Сил України. Адже лише фізично загартовані та морально стійкі військовослужбовці можуть витримати та подолати всі виклики під час виконання службових завдань, у тому числі і в районі проведення антитерористичної операції. Саме тому фізичне виховання – невід’ємний атрибут загальновійськової підготовки, а такі складові, як витривалість, сила та спритність, часто стають не лише запорукою успішно виконаного бойового завдання, а й зберігають життя воїна!

Слова глибокої пошани висловлюю ветеранам фізичної підготовки і спорту, які передають молодим фахівцям свій безцінний досвід.

Щиро дякую всім вам за самовіддану ратну службу нашій незалежній державі.

Ще раз сердечно вітаю вас зі святом! Нехай заняття спортом і фізичною культурою сприяють не лише зміцненню Вашого здоров’я та розвитку фізичних і вольових якостей українського воїна, але й допомагають вести активний спосіб життя, наполегливо та впевнено досягати всіх поставлених цілей!

Начальник Національного університету оборони України

імені Івана Черняховського

генерал-лейтенант А.М. СИРОТЕНКО