НУОУ

Вперше в університеті завершено курси за програмою підготовки управлінь окремих десантно-штурмових, повітрянодесантних, аеромобільних бригад Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського вперше за рішенням командування Генерального штабу Збройних Сил України організовано курси за програмою підготовки управлінь окремих десантно-штурмових, повітрянодесантних, аеромобільних бригад. Так, протягом двох тижнів курсову підготовку проходило управління однієї з військових частин зі складу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Особливістю підготовки було те, що навчальна програма була скорегована з урахуванням завдань, які визначені для виконання військовими частинами Десантно-штурмових військ.

Практична фаза підготовки включала проведення командно-штабного навчання на картах під керівництвом наукових та науково-педагогічних працівників кафедри високомобільних десантних військ і сил спеціальних операцій із залученням інших кафедр університету.

Перспективою подальшої підготовки управлінь військових частин зі складу Десантно-штурмових військ ЗС України є збільшення за часом курсу підготовки та проведення занять з використанням АСУВ «Славутич», «Кропива», «Дельта» та системи імітаційного моделювання бойових дій JCATS.