НУОУ

Завершено вступну кампанію до університету

В університеті завершено складання вступних випробувань офіцерами – кандидатами на навчання за оперативно-стратегічним та оперативно-тактичним рівнями підготовки.

У зв’язку із прийняттям керівництвом оборонного відомства рішення щодо збільшення замовлення на підготовку фахівців, цього року право на навчання виборювали понад 1000 офіцерів. Конкурс на деякі спеціальності був досить високий. Загалом, спостерігається стала тенденція зростання з кожним роком кількості бажаючих здобути вищу військову оперативно-стратегічну та оперативно-тактичну освіту у стінах провідного вищого військового навчального закладу.

Вступна кампанія на оперативно-тактичний рівень підготовки, як і в попередні роки, проходила на базі навчального центру університету, розташованого на території одного з військових полігонів неподалік від Києва. Кандидати на навчання протягом кількох днів складали екзамени з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості. Важливим елементом перевірки було проведення психологічного відбору.

Варто зазначити, що майже всі офіцери, які виявили бажання навчатися у провідному військовому виші держави, є учасниками антитерористичної операції. В ході випробувань вступники продемонстрували високий рівень базових знань та умінь. Найкращі з них отримали довідки про успішне складання вступних випробувань та невдовзі стануть слухачами Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.