НУОУ

Підведено підсумки навчання зі слухачами університету

В університеті підведено підсумки навчання слухачів першого курсу очної та третього курсу заочної форм навчання.

У грудні завершується І півріччя 2017-2018 навчального року. Для слухачів першого курсу очної форми навчання це ‒ початок підготовки в університеті, а для слухачів третього курсу заочної форми навчання це ‒ початок фінішної прямої та підготовка до випуску. Попереду – підсумково-випускний збір та атестація випускників.

Звертаючись з цього приводу до слухачів-заочників, перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов наголосив на необхідності завершення розроблення магістерських робіт, а також на своєчасній ліквідації академічних заборгованостей слухачами-заочниками, що визначені наказом “Про переведення слухачів заочної форми навчання”. Відповідно до наказу боржникам надано час на виправлення результатів з метою переведення на третій курс навчання.

Підсумково-випускний збір сплановано у період з 20 березня по 15 червня 2018 року.

Перший заступник начальника університету визначив слухачам заочної форми навчання завдання на час, що залишився до завершення проведення навчального збору та на міжзборовий період, акцентуючи увагу на тому, що виклики на навчальний збір надсилаються слухачам-заочникам, які до дня відправлення виклику на збір виконали всі індивідуальні завдання, передбачені робочими програмами навчальних дисциплін на поточний навчальний рік, а слухачі-заочники, які з поважаних причин не виконали навчальний план (не ліквідували академічну заборгованість у встановлений термін, систематично не виконують індивідуальні завдання або не склали в період навчального збору екзамени з трьох і більше навчальних дисциплін), відраховуються з університету.

Для слухачів очної форми навчання наголошувалося, що за результатами аналізу якості виконання навчальних програм вже зараз має місце низка проблемних питань. Зокрема, занепокоєння викликає успішність з навчальної дисципліни “Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка”, а також поточна успішність з окремих навчальних дисциплін першого циклу навчального плану, яка є невисокою.

Генерал-лейтенант Віктор Тарасов рекомендував слухачам обох форм навчання не зволікати, а нарощувати темпи роботи щодо розроблення магістерських робіт, адже час навчання спливає дуже швидко.

Крім цього офіцерам звернули увагу на збереженні життя і здоров’я, дотриманні заходів безпеки та недопущення випадків травматизму під час відпустки та у міжзборовий період, дотримання заходів пожежної безпеки, особливо під час свят, недопущення втрат та розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, витоку інформації з обмеженим доступом.

На завершення зібрання за традицією, яка вже 5-й рік поспіль продовжується в університеті, поздоровлення від командування навчального закладу отримали офіцери, в яких цього року в сім’ях було поповнення. Цього року в родинах слухачів народилося 24 дитини ‒ 12 хлопчиків і 12 дівчаток. “Вони ‒ наш найголовніший здобуток в році, що минає” ‒ зазначив генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Від керівництва університету Віктор Миколайович привітав усіх присутніх із прийдешніми Новорічними і Різдвяними святами та побажав усього найкращого як в особистому житті, так і на службовій (освітній) ниві:

‒ Нехай частіше посміхаються Ваші діти та рідні, а в серцях живе надія і віра у прекрасне майбутнє нашої Батьківщини!