НУОУ

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану

04 серпня 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану.

У період з 31 липня по 04 серпня 2017 року проведено шосту чергу підготовки із зазначеного напряму у 2017 році. Для підвищення кваліфікації були залучені представники структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, оперативних командувань, вищих військових навчальних закладів, обласних військових комісаріатів, центральних та місцевих органів виконавчої влади та командири військових частин з різних регіонів України.

Під час навчання слухачі поглибили знання з основних правових заходів воєнного стану, підготовки держави до оборони, засад організації територіальної оборони, основ державного військового управління в умовах правового режиму воєнного стану та функціонування національної економіки держави в особливий період.

Привітали випускників із завершенням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищезазначених курсах.