НУОУ

Випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

Сьогодні, 07 червня 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів і курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У період з 17 травня по 07 червня 2017 року здійснено підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України за сім’ю напрямками.

Навчання проводилося з метою оновлення та поглиблення знань, набуття практичних навичок:

на Вищих академічних курсах:

з питань цивільно-військових відносин та демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України та актуальних проблем національної безпеки та оборони держави;

з питань керівництва Збройними Силами України в сучасних умовах;

з питань управління економікою, фінансами та контролю за фінансово-господарською діяльністю у Збройних Силах України;

з питань організації та проведення кадрової роботи;

на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня:

з питань організації радіоелектронної розвідки;

з питань морально-психологічного забезпечення військ (сил);

з питань організації наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України.

Навчальні плани-програми зазначених курсів та всі навчально-методичні матеріали для проведення занять були розроблені з урахуванням вимог сучасності, змін які відбуваються у державі та Збройних Силах України, а також досвіду застосування військових частин та підрозділів Збройних Сил, залучених до антитерористичної операції.

На урочистостях з нагоди випуску слухачів були присутні керівний склад університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники навчального закладу. Привітав випускників з успішним закінченням курсів заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Салкуцан Сергій Миколайович, який у своїй промові висловив сподівання, що “.. отримані знання та навички будуть ефективно застосовані офіцерами у виконанні своїх посадових обов’язків”, а також подякував випускникам і науково-педагогічним працівникам університету за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети під час навчання.