НУОУ

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня

У центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного університету оборони України імені Івана Черняховського 16 червня 2017 року, в День 103-ї річниці створення Університету, завершилося навчання військовослужбовців та працівників Збройних Сил України на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня, а саме:

з питань педагогіки вищої військової школи;

з питань організації та проведення фізичної підготовки у військах (силах).

Протягом 2-х місяців науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів (Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова і військового інституту телекомунікації та інформатизації) та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів (військового інституту Київського Національного університету імені Т. Шевченка і кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування), а також офіцери – начальники фізичної підготовки і спорту навчальних центрів, бригад, полків, окремих батальйонів підвищували кваліфікацію у стінах університету.

Науково-педагогічні працівники оновили та поглибили знання з питань організації освітнього процесу вищої військової школи, збагатились новими методами формування сучасного педагогічного мислення, проникли у специфіку навчально-виховного процесу у військовому колективі.

Фахівці фізичної підготовки вивчали теоретичні основи організації, методику та особливості проведення фізичної підготовки у військах (силах), навчались практично планувати та організовувати фізичну підготовку у військовій частині, підтвердили особистий рівень фізичної підготовленості та спортивної майстерності.

В урочистій обстановці слухачам курсів вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Вітали випускників із успішним завершенням навчання керівний склад університету, центру підготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники, які викладали на курсах.