НУОУ

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та методики викладання іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів, які проходили навчання на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та методики викладання іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Система мовної підготовки є одним зі основних стратегічних пріоритетів реформування Збройних Сил України, оскільки знання англійської мови особовим складом значно пришвидшує процеси реформування та сприяє більш якіснішому виконанню поставлених завдань щодо досягнення максимальної взаємосумісності зі Збройними силами країн-членів НАТО відповідно до стандартів Альянсу.

Курс складався з чотирьох змістових модулів, котрі були проведені у період з 23 січня по 29 вересня 2017 року. Підвищили кваліфікацію 11 викладачів кафедр іноземних мов вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

Навчання на курсі забезпечувало поглиблення знань з питань організації та методики викладання іноземних мов, удосконалення набутих раніше вмінь організовувати освітній процес, виявляти проблемні питання та визначати шляхи їх розв’язання.

Під час навчання науково-педагогічні працівники навчально-наукового центру іноземних мов наполегливо працювали та вкладали частинку свого серця, навчаючи слухачів зазначених курсів. Високий рівень підготовки викладачів та мотивація посадових осіб, які прийшли на курси, щоб отримати знання або підвищити рівень володіння англійською мовою, забезпечують результативність освітнього процесу, виводять університет на провідний рівень поміж вищих освітніх закладів у підготовці фахівців з англійської мови.

Привітати випускників з успішним закінченням курсів прийшло керівництво центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації, навчально-наукового центру іноземних мов та науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов, які викладали на вищевказаних курсах.