НУОУ

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України.

Сьогодні, 19 травня 2017 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня з питань організації та використання технологій дистанційного навчання в Збройних Силах України.

Підвищення кваліфікації проведено у період з 03 по 19 травня 2017 року в рамках реалізації Концепції дистанційного навчання у Збройних Силах України, на які залучалися наукові та науково-педагогічні працівники університету.

Підготовка здійснювалась з метою вивчення основ організації освітнього процесу у системі військової освіти із використанням технологій дистанційного навчання. Також під час курсів формувалися уміння і навички щодо ефективного поєднання електронних засобів навчання із інноваційними педагогічними методиками і технологіями при реалізації заходів підготовки військових фахівців із використанням технологій дистанційного навчання.

Заняття на курсах проводили наукові працівники наукового центру дистанційного навчання та наукові-педагогічні працівники університету. Серед яких доктор технічних наук, доцент полковник Миколайчук Роман Антонович та доктор педагогічних наук, професор Вітченко Андрій Олександрович.

В ході навчання науково-педагогічні працівники університету, які були слухачами курсів, успішно розробили власні дистанційні курси за напрямками педагогічної діяльності, котрі відповідають встановленим в університеті вимогам до веб-ресурсів дистанційного навчання, ознайомилися з сучасним станом та перспективами розвитку технологій дистанційного навчання.

Результати диференційованого заліку свідчать про достатню ефективність курсів та досягнення слухачами спроможності самостійно створювати та використовувати веб-ресурси для використання в системі дистанційного навчання.

Набутий слухачами досвід використання технологій дистанційного навчання створить передумови успішного впровадження дистанційної форми навчання в освітній процес університету.