НУОУ

Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану. Цей курс був започаткований за рішенням начальника Генерального Штабу Збройних Сил України. З третього по сьоме липня у провідному військовому закладі держави підготовку проходили керівники органів військового управління та їх заступники, представники видів національних Збройних Сил, командири військових частин та державні службовці центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

– Ви пройшли черговий етап навчання, важливий для становлення вас як офіцерів-командирів, командувачів. Університет завжди відкритий, щоб надати необхідні знання. Бажаю вам подальших здобутків на життєвому шляху, – наголосив генерал-лейтенант Віктор Тарасов, перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час навчання слухачі поглибили знання щодо основних правових заходів воєнного стану, підготовки держави до оборони, засад організації територіальної оборони, основ державного військового управління в умовах правового режиму воєнного стану та функціонування національної економіки в особливий період.

– Цей курс дуже важливий, особливо, сьогодні. Кожен із нас повинен розуміти, як правильно діяти в умовах воєнного стану. Особисто я війни не хочу, але завжди до неї готовий. Ми вдячні університету, професорсько-викладацькому складу за якісні та змістовні заняття. До нас, командирів та керівників, ви змогли донести видатну мудрість. Ми застосовуватимемо отримані знання на своїх місцях служби, – зауважив слухач курсу полковник Олександр Абрамчук, начальник Спеціального центру бойової підготовки авіаційних фахівців Збройних Сил України.

Із завершенням занять випускників привітали керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації навчального закладу, а також науково-педагогічні працівники вишу.

– Ви досягли мети, яка ставилися на цих курсах. Від професорсько-викладацького складу кожен взяв те, що хотів. Я бажаю добра вам і вашим рідним та близьким, перемоги і мирного неба, – наголосив доктор військових наук, заслужений діяч науки і техніки України генерал-лейтенант Василь Телелим, професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

В урочистій обстановці випускникам вручили сертифікати.