НУОУ

Випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

Сьогодні, 04 квітня 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів і курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Після тривалої перерви (близько трьох років) поновилася курсова підготовка. Так, у лютому 2017 року у Міністерстві оборони України, за заявками замовників, був розроблений Розрахунок чисельності слухачів для навчання на курсах підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України у 2017 році (далі – Розрахунок) та затверджений першим заступником Міністра оборони України 24 лютого 2017 року, відповідно до якого у березні 2017 року розпочато підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

У період з 15 березня по 04 квітня 2017 року, відповідно до Розрахунку, здійснено підготовку 48 слухачів за п’ятьма напрямками, а саме:

на Вищих академічних курсах:

з питань воєнної безпеки та оборони держави;

з питань економіки та організації розробки, виробництва, експлуатації, ремонту, утилізації військової техніки і майна;

з питань організації і проведення кадрової роботи;

з питань тилового забезпечення;

з питань метрології та метрологічного забезпечення військ (сил).

Підвищення кваліфікації здійснювалося з метою оновлення та поглиблення знань із зазначених питань необхідних для підвищення ефективності прийняття відповідних рішень при виконанні функціональних обов’язків за посадою.

Навчальні плани-програми зазначених курсів та всі навчально-методичні матеріали для проведення занять були розроблені з урахуванням вимог сучасності, змін які відбуваються у державі та Збройних Силах України, а також досвіду застосування військових частин та підрозділів Збройних Сил, залучених до антитерористичної операції.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня з першого дня навчання проходили навчання на польовій базі навчального центру університету смт Дівички, де були поглиблені практичні навички з питань тилового та метрологічного забезпечення частин, з’єднань Збройних Сил України.

На урочистостях з нагоди випуску слухачів були присутні керівний склад університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники навчального закладу. Привітати випускників з успішним закінченням курсів за дорученням начальника університету прибув перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Тарасов Віктор Миколайович, який у своїй промові висловив сподівання, що “.. отримані знання та навички будуть ефективно застосовані офіцерами у виконанні своїх посадових обов’язків”, а також подякував випускникам і науково-педагогічним працівникам університету за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети під час навчання.

Начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Лісун Олег Якович привітав випускників із закінченням навчання та зосередив увагу на необхідності постійного самовдосконалення та професійного зростання офіцерського складу ЗС України, що є важливою складовою якісного зростання бойового потенціалу Збройних Сил України.