НУОУ

Випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

Сьогодні, 11 квітня 2017 року, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

У період з 15 березня по 11 квітня 2017 року підвищували кваліфікацію 19 офіцерів – фахівці механізованих (танкових) військ, ракетних військ та артилерії, серед яких 15 учасників антитерористичної операції.

З першого дня підвищення кваліфікації слухачів курсів було організовано у навчальному центрі університету. Заняття проходили як у навчальних аудиторіях, так і на польовій навчально-матеріальній базі, де фахівці механізованих (танкових) військ набули теоретичні знання та поглибили практичні навички з організації всебічного забезпечення та управління підрозділами батальйону у сучасному бою, виконанні завдань в ході ведення міжнародних операцій з підтримання миру та безпеки, боротьби з диверсійно-розвідувальними силами противника та незаконно створеними збройними формуваннями, а фахівці ракетних військ та артилерії – з організації та ведення бойових дій, стрільби та управління вогнем артилерійських підрозділів при виконанні бойових завдань.

Під час занять слухачі обмінювалися бойовим досвідом, набутим у антитерористичній операції. Це позитивно вплинуло на організацію освітнього процесу.

Привітати випускників з успішним закінченням курсів 11 квітня 2017 року за дорученням начальника університету прибув заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Салкуцан Сергій Миколайович. Він висловив впевненість, що отримані знання та навички будуть застосовані офіцерами під час виконання завдань за призначенням, крім того, подякував випускникам і науково-педагогічним працівникам університету за самовіддану, плідну роботу спрямовану на досягнення спільної мети під час навчання.

Начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Лісун Олег Якович привітав випускників із закінченням навчання та зосередив увагу на необхідності постійного розвитку і професійного зростання офіцерського складу Збройних Сил України.