НУОУ

Випуск військовослужбовців Китайської Народної Республіки та Республіки Корея

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий випуск слухачів курсів іноземних мов. Вже тривалий час університет здійснює підготовку фахівців для іноземних держав, зокрема Китайської Народної Республіки та Республіки Корея. Протягом року представники цих країн вивчали в університеті російську мову та спеціальну термінологію. Перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Віктор Тарасов подякував військовому, військово-морському та військово-повітряному аташе при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні старшому полковнику Цао Сяоцзянь та аташе з питань оборони при Посольстві Республіки Корея в Україні підполковнику Хванг Су-Чол за тісну співпрацю та сприяння у співробітництві щодо підготовки військовослужбовців.

У свою чергу представники Китайської Народної Республіки та Республіки Корея подякували університету за отримані їхніми офіцерами знання і вміння.

– Ми дякуємо університету за якісну підготовку наших військовослужбовців. Ваші викладачі мають великий досвід і багато зробили для наших офіцерів. Ми надалі будемо поглиблювати і розширювати співпрацю між нашими країнами, – наголосив старший полковник Цао Сяоцзянь, військовий, військово-морський та військово-повітряний аташе при Посольстві Китайської Народної Республіки в Україні.

– Наші офіцери вивчили не лише російську мову, але й військову, відчули український дух. Наша співпраця з Україною та університетом продовжується. Дякуємо вам за підготовку наших фахівців, – зауважив аташе з питань оборони при Посольстві Республіки Корея в Україні підполковник Хванг Су-Чол.

Підготовка представників іноземних держав в університеті проводиться з 2010 року. Сьогоднішні випускники завершили перший етап свого навчання у провідному військовому виші держави. Більшість із них продовжать освіту у стінах університету за однорічною програмою оперативно-тактичного рівня підготовки.