НУОУ

Вищі академічнї курси з питань запобігання корупції розпочались в понеділок

Сьогодні розпочалися п’ятиденні вищі академічні курси з питань запобігання корупції. Курси проводяться фахівцями наукового центру з питань запобігання корупції у секторі безпеки та оборони за програмою міжнародної неурядової організації Transparency International та за сприяння представників Академії оборони Великої Британії.

Слухачами, на розпочатих курсах, є керівники структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України та органів військового управління. За результатами вихідного тестування, вони отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції. Короткостроковий курс покликаний забезпечити теоретичне підґрунтя для вирішення задач пов̓ язаних із корупцією та напрацювання практичних навичок у зниженні її проявів.

Із привітальними промовами перед учасниками курсів виступили Заступник Радника з оборонних питань Міністерства оборони України від Великої Британії пан Робін Сіворд та заступник начальника відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Євген Коношук. Британський високопосадовець підкреслив важливість співпраці країн у царині підвищення кваліфікації військового та цивільного персоналу з питань запобігання корупції. Представник відділу з питань запобігання та виявлення корупції побажав слухачам отримати необхідні знання та вміння для запобігання корупційним проявам у професійній діяльності.

У вступному слові начальник наукового центру проблем запобігання корупції полковник Олена Голота зробила обрис загальної мети створення центру, його завдань та розповіла щодо програми курсу та його кінцевої мети.