НУОУ

У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова закінчився черговий курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2017 рік, 08 листопада 2017 року у Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції”.

В рамках курсу слухачам були запропоновані лекції на тему: “Норми поведінки та корупція”, “Правові механізми запобігання корупції”, “Формування превентивної антикорупційної системи” та проведено групову вправу “Форми і методи врегулювання конфлікту інтересів”. Присутні ознайомились із визначенням та характеристиками корупції, з етичними нормами поведінки для запобігання корупції та з шляхами зменшення ризиків корупції. Отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів та реагування на ситуацію із корупційними ознаками.

Курс орієнтований на посадових осіб визначених уповноваженими з питань запобігання корупції та науково-педагогічних працівників, які проводять заняття з антикорупційної тематики, вказаний курс прослухало 20 посадових осіб.

Наприкінці курсу слухачам були надані інформаційно-довідкові матеріали, поради з питань запобігання корупції у службовій діяльності та вручені сертифікати.