НУОУ

Японські представники обговорили з українськими колегами питання Азійської та Європейської безпеки

Відбулася зустріч науковців Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із японськими представниками на чолі із професором Університету Кейо Мачіто Цуруока.

Під час обговорень сторони обмінялися поглядами на актуальні питання Азійської та Європейської безпеки. Голову японської делегації, зокрема, цікавила динаміка протистояння між Російською Федерацією та Україною, етапи анексії російськими військами АР Крим та окупації Донбасу. Професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони університету професор Василь Телелим з цього приводу дав відповідь на низку питань іноземних гостей та ознайомив їх зі станом воєнно-політичної ситуації у ОРДЛО України.

Також українські та японські фахівці обговорили аспекти військового конфлікту на сході України, а також висловили своє бачення таких понять, як “гібридна війна” та “антитерористична операція”.

Від імені керівництва Національного університету оборони України професор Василь Телелим запросив свого японського колегу, професора Мачіто Цуруока, виступити із лекцією перед викладачами та слухачами навчального закладу під час наступного візиту до України, який заплановано наступного року. Дане запрошення поважний гість із вдячністю прийняв та подякував українським колегам за змістовний та щирий обмін думками, а також висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.