НУОУ

Урочисті заходи до Дня Збройних Сил України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського особовий склад університету та слухачів привітали із Днем Збройних Сил України. Слова подяки та побажання військовослужбовцям висловили представники уряду, депутати, ветерани і духовенство.

– Сьогодні впевнено можна стверджувати, що Україна має обов’язковий атрибут своєї державності – національні Збройні Сили, які з честю виконують свій конституційний обов’язок. Університет, у свою чергу, продовжує впроваджувати нові якісні зміни у зміст та організацію освітнього процесу, наукової діяльності, навчально-матеріальної бази з урахуванням набутого досвіду в АТО. Вітаю всіх присутніх з 26-ою річницею Збройних Сил України. З нагоди свята висловлюю щиру подяку багаточисельному колективу університету за сумлінне виконання своїх обов’язків, – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих офіцерів, які загинули, відстоюючи територіальну цілісність України, мир і спокій її громадян. Від Вченої Ради та особового складу університету поклали квіти до пам’ятної стели “Захиснику Вітчизни” та погруддя двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Івана Черняховського.

Понад 600 офіцерів університету, які брали та продовжують брати участь в бойових діях на сході держави, мають державні нагороди та відомчі відзнаки. Зараз у провідному військовому виші навчаються троє слухачів, удостоєних звання “Герой України”. Дев’ятеро – вже стали випускниками.

– Від імені Верховної Ради України щиро вітаю військовослужбовців зі святом! Сьогодні у всіх куточках України ми вітаємо тих, хто зі зброєю у руках захищає незалежність, цілісність та майбутнє нашої держави. Ми нічого не варті без вас. Український уряд пам’ятає, кому ми завдячуємо нашій незалежності. На 2018 рік ми збільшили бюджет на фінансування оборонного сектору, зокрема, понад 2 мільярди гривень виділено на військову освіту, – зауважив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

– З кожним роком Національний університет оборони України розвивається, стає більш потужним. Сьогодні – це найпотужніший військовий заклад держави. Ми знаємо, що всі перемоги починаються з навчання. Бажаю вам досягнення результатів та здобуття перемоги, – наголосив Голова Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро.

Після привітальних слів, особовому складу університету вручили заохочення від Міністра оборони України, начальника Генерального Штабу Збройних Сил України, начальника Національного університету оборони України, а також шановних гостей свята.

Наприкінці урочистого заходу присутнім подарували яскраві танцювальні, музичні, акробатичні номери народні артисти України, дитячі колективи, оркестр університету.