НУОУ

З початком нового навчального року колектив університету привітав начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України

З нагоди початку нового навчального року слухачів університету привітав начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.

Слухачам провідного військового вишу держави керівник Генерального штабу побажав наполегливості у здобутті військової освіти, миру та наснаги, а усьому викладацькому колективу навчального закладу – майстерності та творчої реалізації у професійній діяльності.

Зі словами привітання на адресу офіцерів, які розпочинають та продовжують навчання в університеті на оперативно-тактичному та оперативно-стратегічному рівні підготовки, звернувся також начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, який побажав усім вдалого та результативного навчального року.

Цього року лави слухачів центрального військового навчального закладу поповнили майже 800 офіцерів, серед яких більшість є учасниками антитерористичної операції на сході держави.