НУОУ

Закінчився черговий курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції в Київському міському та обласних військових комісаріатах 07-08 вересня 2017 року

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки у період з 07 по 08 вересня 2017 року у Київському міському та обласному військових комісаріатах представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції”.

В рамках курсу перед слухачами виступив заступник начальника відділу протидії корупції Військової прокуратури центрального регіону України майор юстиції Корнієнко Олег Олександрович із доповіддю на тему: “Стан дотримання антикорупційного законодавства посадовими та службовими особами військових комісаріатів”, а також були запропоновані присутнім на заняттях лекції: “Важливість виховання доброчесності у запобіганні корупції”, “Формування превентивної антикорупційної системи”, “Правові механізми запобігання корупції”, “Кадровий менеджмент: роль людського чинника у запобіганні корупційним проявам”, “Норми поведінки та корупція” та “Прозорість і підзвітність: управління ризиками у сфері бюджетного фінансування та закупівель”.

Зі слухачами курсу також було проведено групові вправи на тему: “Індикатори корупційної поведінки та реагування на ситуацію з наявними корупційними ризиками” та “Вирішення ситуацій з ознаками конфлікту інтересів”. Присутні, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками корупції, шляхами зменшення ризиків корупції та отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів і реагування на ситуацію із корупційними ознаками.

Наприкінці курсу слухачам були вручені сертифікати про закінчення курсу, надані інформаційно-довідкові матеріали та поради з питань запобігання та протидії корупції у службовій діяльності. Слухачами курсу були 30 представників військових комісаріатів.