НУОУ

Закінчився черговий курс з виховання доброчесності та зниження ризиків корупції в обласному та районних військових комісаріатах м. Житомир та Житомирської області 09-10 листопада 2017 року

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2017 роки у період з 09 по 10 листопада 2017 року в обласному та районних військових комісаріатах м. Житомир та Житомирської області представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції”.

В рамках курсу перед слухачами виступив тимчасово виконуючий обов’язки військового прокурора Житомирського гарнізону майор юстиції Олексій Рихлюк із доповіддю на тему: “Стан дотримання антикорупційного законодавства посадовими та службовими особами військових комісаріатів”, а також були запропоновані присутнім на заняттях лекції: “Важливість виховання доброчесності у запобіганні корупції”, “Формування превентивної антикорупційної системи”, “Правові механізми запобігання корупції”, “Протидія корупційним та військово-адміністративними правопорушенням”. Окрім представників наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету до проведення курсу були залучені представники Національної академії прокуратури, а саме к.ю.н., доцент, почесний працівник прокуратури України Микола Туркот та к.ю.н. Олена Єні.

Зі слухачами курсу також було проведено групові вправи на тему: “Вирішення ситуацій з ознаками конфлікту інтересів” та “Збирання уповноваженою особою доказів у провадженні про корупційні правопорушення”. Присутні, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками корупції, шляхами зменшення ризиків корупції та отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів і реагування на ситуацію із корупційними ознаками.

Наприкінці курсу слухачам були вручені сертифікати про закінчення курсу, надані інформаційно-довідкові матеріали та поради з питань запобігання та протидії корупції у службовій діяльності. Слухачами курсу були 23 представників військових комісаріатів.