НУОУ

Завершено черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”

Завершився черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”, який було проведено у період з 01 по 03 листопада 2017 року фахівцями наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету.

Підготовку на курсі проходили 22 особи, еквіваленту – керівник (заступник) структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України.

Окрім начальника наукового центру та викладачів центру, перед слухачами виступили запрошені фахівці у галузі запобігання та виявлення корупції, зокрема: Національного агентства з питань запобігання корупції та Головної військової прокуратури. Також перед слухачами з лекціями виступили Директор Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України пані Бариніна Марина Валеріївна та Заступник начальника Служби внутрішнього аудиту Міністерства оборони Великобританії пан Девід Дарт.

Під час проведення занять слухачі мали можливість ставити викладачам запитання та висловити власні думки щодо різних аспектів запобігання корупції і моделювати проблемні питання під час практичної частини курсу, для подальшого використання у ході занять за цією тематикою та у професійній діяльності.

Урочисте закриття курсу відбулось із врученням сертифікатів за участю Тимчасово виконуючого обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенанта Віктора Миколайовича Тарасова та заступника радника Міністра оборони України від Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії пана Робіна Сіворда, які виступили з промовою до слухачів курсів, наголосивши на основних необхідних напрямках стосовно питань розбудови доброчесності та запобігання корупції в Міністерстві оборони та Збройних Силах України, а також ролі британської сторони та міжнародної неурядової організації Transparency International у цій справі.