НУОУ

Завершено курси з розроблення дидактичних модулів для платформи дистанційного навчання за підтримки програми НАТО DEEP Рекомендовані

У науковому центрі дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, в рамках Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP), завершились курси з розроблення дидактичних модулів для платформи дистанційного навчання.

Від університету на курсах були присутні наукові та науково-педагогічні працівники інститутів та центрів, які зможуть покращити наочність навчального матеріалу та забезпечити подальше успішне впровадження технологій дистанційного навчання у Збройних Силах України.

Заняття проводилися експертами Альянсу з Польщі. Експерти ділились досвідом використання програмного продукту Camtasia, за допомогою якого можливо розроблювати відеолекції та електронні навчальні курси.

Протягом курсу кожним учасником було створено власний проект на основі записаних у відеостудії центру матеріалів. Розроблені проекти отримали високу оцінку зі сторони експертів та учасників курсу. За результатами оцінювання був визначений переможець – доцент кафедри підготовки миротворчого персоналу навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності університету полковник Васюкова Н.В., яка отримала пам’ятний подарунок від експертів Програми DEEP.

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського продовжує інтенсивне впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес.