НУОУ

Зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони триває факультативний курс імітаційного моделювання “JCATS” Рекомендовані

У період з 02 по 06 липня 2018 року зі слухачами інституту авіації та протиповітряної оборони проводяться заняття на базі центру імітаційного моделювання університету. На факультативному курсу вони вивчають основи імітаційного моделювання, його роль і місце в практиці оперативної та бойової підготовки військ, а також можливості підготовки та проведення командно-штабних навчань з використанням імітаційного моделювання за стандартами армій розвинутих країн світу. По закінченні курсу слухачі зможуть самостійно, без допомоги операторів, працювати на засобах імітаційного моделювання JCATS (об’єднаний імітатор конфліктних та тактичних ситуацій).

Також на даному курсі слухачі набувають практичних вмінь щодо роботи командирів і штабів бригад (полків) Повітряних Сил під час підготовки та проведення навчань, враховуючи при цьому досвід участі військ (сил) в антитерористичній операції.

В ході проведення занять акцентується увага на використанні можливостей JCATS щодо підтримки прийняття рішень командиром.

Особливістю факультативу є те, що слухачі на практиці можуть перевірити та оцінити прийняті рішення з використанням імітатору JCATS, який наближує умови виконання завдань до реальних, з урахуванням протидії противника в реальному масштабі часу. Позитивним результатом факультативного курсу можна відмітити прийняття офіцерами нестандартних, нешаблонних, самостійних рішень в складній обстановці, що динамічно змінюється.