НУОУ

Зі слухачами інституту державного військового управління проведено воєнно-політичну гру

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського впродовж двох днів, 6 – 7 березня 2018 року, на кафедрі стратегії національної безпеки та оборони інституту державного військового управління зі слухачами оперативно-стратегічного рівня проведено воєнно-політичну гру за темою: “Вироблення воєнно-політичних рішень в системі забезпечення воєнної безпеки держави” з метою поглиблення та закріплення на практиці теоретичних знань слухачів з питань вироблення та ухвалення воєнно-політичних рішень в галузі забезпечення воєнної безпеки держави, ознайомлення їх з практикою роботи органів управління на воєнно-політичному рівні.

Впродовж першого дня гри слухачі в ролі посадових осіб Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, а також видів та родів військ (сил) Збройних Сил України проводили аналіз та доповідали висновки з оцінювання обстановки та прогнозували її подальший розвиток, стану і спроможностей підпорядкованих військ (сил), готували пропозиції щодо розв’язання існуючих проблем підвищення обороноздатності держави.

У ході другого дня гри слухачі в ролі посадових осіб, членів Ради національної безпеки і оборони України, у форматі засідання Ради розглядали питання аналізу можливостей держави щодо забезпечення її обороноздатності, виробляли пропозиції та розробляли проект рішення РНБО про невідкладні заходи щодо підвищення обороноздатності України.

Воєнно-політична гра проводилась під керівництвом начальника інституту державного військового управління кандидата військових наук, доцента генерал-майора Дузь-Крятченка О.П. із залученням наукових та науково-педагогічних працівників кафедри стратегії національної безпеки та оборони.

До підготовки слухачів були залучені також провідні науково-педагогічні працівники інших кафедр та інститутів університету.