НУОУ

Зі слухачами університету проведено практичні заняття на базі Кадрового центру Збройних Сил України

Зі слухачами гуманітарного інституту, які навчаються за спеціальністю “Кадровий менеджмент у військах (силах)”, 20 лютого 2018 року на базі Кадрового центру Збройних Сил України були проведені практичні заняття. Вони проводились під загальним керівництвом начальника кафедри суспільних наук полковника Олега Хміляра та були присвячені питанням підготовки і формування кадрового резерву та управлінню плинністю кадрів у військовій організації.

Начальник відділу Кадрового центру Збройних Сил України підполковник Олександр Желтов довів до особового складу слухачів загальні положення щодо складання Резерву для просування по службі військовослужбовців. Жвавий інтерес у слухачів викликали озвучені доповідачем проблемні питання, присвячені реалізації Резерву в умовах особливого періоду, особливостям підготовки офіцерів, що включені в Резерв, терміни перебування в резерві та виключення із нього.

Начальник відділу Кадрового центру Збройних Сил України полковник Олег Янюк ознайомив слухачів з призначенням та особливостями функціонування картотеки, довів перспективи впровадження електронної системи персонального обліку військовозобов’язаних автоматизованої системи “Оберіг” та подальший її розвиток в загальній системі військового управління.

Проведення практичного заняття на базі Кадрового центру Збройних Сил України сприяло отриманню практичного досвіду слухачами з питань кадрового менеджменту.