НУОУ

Зі слухачами випускного курсу інституту авіації та протиповітряної оборони проведено факультативний курс-тренаж “Полігон” на базі повітряного командування “Центр” Рекомендовані

З 05 по 07 березня 2018 року слухачі інституту авіації та протиповітряної оборони прийняли участь у командно-штабному тренуванні з управлінням повітряного командування “Центр” в рамках факультативного курсу-тренажу “Полігон”.

Сьогодення вимагає від органів військового управління впровадження нових підходів до проведення оперативної підготовки особового складу, а від навчальних закладів – передових форм та методів навчання. Тому, об’єднання зусиль освітньої діяльності НУОУ із заходами підготовки військ сприяє успішному вирішенню поставлених завдань.

Слухачі набули спроможностей щодо виконання обов’язків на посадах в структурних підрозділах та функціональних групах пункту управління повітряного командування з виконанням завдань оперативного планування застосування авіації, зенітних ракетних військ, радіотехнічних та спеціальних військ, а також їх матеріально-технічного забезпечення. Тренування проводилось з використанням стандартів НАТО та досвіду участі військ в АТО.

В ході навчань слухачі мали можливість застосувати теоретичні знання та практичні вміння, які отримали в університеті. Цінність даного заходу полягає в тому, що вони пліч-о-пліч з офіцерами управління повітряного командування виконували завдання, при цьому навчаючись один в одного, а науково-педагогічні працівники інституту авіації та протиповітряної оборони надавали методичну допомогу.

Варто зазначити, що оцінку своїх дій слухачі отримали не тільки від викладацького складу, а й від їх безпосередніх командирів (начальників) по навчанню.

Такий формат практичної фази навчання слухачів інституту є ефективним впровадженням принципу поєднання теорії з практикою, а також доброю підготовкою до участі у командно-штабному навчанні оперативного рівня, яке буде проводитись в університеті відповідно до навчальних планів.