НУОУ

Слухачам

ОБ'ЯВА СЛУХАЧАМ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

З 12 березня по 1 червня 2018 року буде проведено підсумково-випускний збір зі слухачами заочної форми навчання оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки (прийому 2015 року).

1 червня 2018 року відбудуться урочисті заходи з нагоди випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки.

П'ятниця, 11 грудня 2015

Здоровий спосіб життя та його чинники

Спосіб життя – категорія, що віддзеркалює найбільш загальні й типові засоби матеріальної та духовної життєдіяльності людей у поєднанні з природними та соціальними умовами. Оскільки спосіб життя в забезпеченні здоров’я є вирішальним, то першочергова роль у збереженні й формуванні здоров’я належить самій людині, її способу життя, її цінностям, установкам, ступеню гармонізації внутрішнього світу й ставленню до оточення.

Вівторок, 08 грудня 2015

Методи розвитку фізичних якостей

Розвиток і вдосконалювання рухових якостей здійснюється шляхом багаторазового виконання фізичних вправ за допомогою різних методів. Залежно від кількості повторених вправ, їхнього чергування, інтервалів відпочинку між діями і від ступеня інтенсивності й тривалості виконуваної роботи прийнято розрізняти наступні методи розвитку рухових якостей: рівномірний, змінний, повторний, інтервальний, змагальний, ігровий, круговий.

Вівторок, 21 січня 2014

1. Організація проведення мовного тестування

Мовне тестування проводиться відповідно до наказу Міністра оборони України від 01.06.2009 № 267 “Про затвердження Концепції мовної підготовки особового складу Збройних Сил України та Плану реалізації Концепції мовної підготовки особового складу Збройних Сил України” та наказу Міністра оборони України від 17.05.2010 № 250 “Про затвердження Положення про курси іноземних мов у Збройних Силах України”.