НУОУ

Студентам

Кафедра військової підготовки

Кафедра військової підготовки – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі і готує фахівців усіх видів та родів військ всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.

!!! ОГОЛОШЕННЯ !!!

Кафедра підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського

Запрошує на навчання за програмою офіцерів запасу громадян України чоловічої та жіночої статі, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, статус учасника бойових дій, позитивно характеризуються за місцем роботи або служби, за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів признані придатними до навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу та успішно пройдуть вступні випробування.


Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки подають наступні документи:
копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11) – 2 шт.;
копія картки платника податків – 2 шт.;
копія військового квитка – 1 шт.;
копія диплому про вищу освіту; автобіографія складена власноруч; фото 3х4 – 4 шт. (кольорові); службова характеристика; заява; оригінал довідки військово-лікарської комісії.
Вступні випробування відбудуться 27 грудня 2018 року.
Навчання визначеної категорії громадян буде проводитись методом одного навчального збору в період з січня 2019 року по травень 2019 року.
Додаткова інформація за тел. 271-09-72.

 
Відеофільми

Понеділок, 11 грудня 2017
До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) у 2019 році залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статті, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче ОКР «бакалавр», позитивно характеризуються за місцем навчання, роботи, або військової служби (особи рядового, сержантського та старшинського складу) та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів признані придатними до навчання на кафедрі військової підготовки.
Понеділок, 11 грудня 2017

03049, м. Київ,
вул. Авіаконструктора Антонова, б. 2/32 корп. 76, кім. 2а

Вівторок, 05 листопада 2013

2001 року було розпочато навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу у Національній академії оборони України (НАОУ).

У серпні 2006 року була створена кафедра підготовки офіцерів запасу Національної академії оборони України.