НУОУ
Субота, 30 червня 2018

Cкладання фахових випробувань з майбутніми слухачами інституту оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

У Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського 30 червня 2018 року розпочалися вступні випробування з фахової підготовки майбутніми слухачами інституту оперативного забезпечення та логістики. Кампанія вступних випробувань проходить в навчальному центрі Національного університету оборони України (смт. Дівічки).

Кращі фахівці всебічного забезпечення виявили бажання навчатися в інституті оперативного забезпечення та логістики та отримати освіту оперативно-тактичного рівня.

Оцінювання рівня фахової підготовки кандидатів на навчання вимагає від вступників продемонструвати високий рівень теоретичних знань щодо організації всебічного забезпечення.

За результатом здачі найкращі з кандидатів отримають можливість продовжити складати випробування. Кращі з кандидатів стануть слухачами інституту оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського у 2018 році. Залишаеться тільки побажати успіхів майбутнім слухачам.

Галерея зображень