НУОУ

Конференції

Всеукраїнська науково-практична конференція на Луганщині

В рамках заходів наукової та науково-технічної діяльності представники університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тенденції розвитку вищої освіти в умовах гібридної війни на Сході України» 14-15 червня 2017 року, яка відбулася в Державному закладі Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

У Міжнародній конференції “НАУКА І МИР: Перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів” взяли участь представники університету

14-15 червня 2017 року у готелі “FAIRMONT” (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбулася Міжнародна конференція “НАУКА І МИР: Перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів”.

Представники університету взяли участь у першому Міжнародному саміті з кібербезпеки “GlobalCybersecuritySummit 2017” (GCS 2017)

14-15 червня 2017 року у КВЦ “Парковий” (м. Київ, Паркова дорога, 16-а) відбувся перший Міжнародний саміт з кібербезпеки “GlobalCybersecuritySummit 2017” (GCS 2017).

Представник університету взяв участь у семінарі з реформування оборонно-промислового комплексу України

14 червня 2017 року у Державному Концерні “Укроборонпром” спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством оборони України та представництвом НАТО відбувся семінар з реформування оборонно-промислового комплексу України.

Скопіювати до Представник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського прийняв участь у 17 щорічній конференції Програми НАТО “Партнерство заради миру”

29 травня – 2 червня 2017 року у м. Бухарест, Румунія відбулась 17 щорічна конференція Робочої групи з вивчення конфліктів Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій Програми НАТО “Партнерство заради миру”.

Представники університету взяли участь у круглому столі в Національній академії прокуратури України 07 червня 2017 року

07 червня 2017 року в Національній академії прокуратури України відбувся круглий стіл "Криміналістичне забезпечення процесуального керівництва досудовим розслідкванням кримінальних правопорушень, вчинених із застосуванням вибухових пристроїв".

Науково-практичний семінар на тему: “Проблемні питання створення та використання АСУВ “Славутич” у навчальному процесі університету”

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується робота з удосконалення та впровадження в навчальний процес автоматизованої системи управління військами (АСУВ) “Славутич”.

Науково-практичний семінар на тему "Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення"

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського 30 травня 2017 року відбувся науково-практичний семінар на тему “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”.

Науково-практичний семінар на тему: “Перспективи, проблеми розвитку та дій високомобільних десантних військ Збройних Сил України”

26 травня в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського пройшов науково-практичний семінар: “Перспективи, проблеми розвитку та дій Високомобільних десантних військ Збройних Сил України”.

Науково-практичний семінар на тему: “Проблеми застосування систем імітаційного моделювання у Збройних Силах України”

Сьогодні, 25 травня на базі центру імітаційного моделювання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему: “Проблеми застосування систем імітаційного моделювання у Збройних Силах України”.

Сторінка 1 з 2