НУОУ

Конференції

Фахівці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського узагальнили досвід підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичний семінар за темою: “Актуальні проблеми підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах”.

Представники університету взяли участь у дискурсі соціокультурної взаємодії

Днями у м. Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція “Діалог культур та релігій у глобальному світі”, організаторами якої виступили Міністерство культури України, Український центр діалогу та комунікацій, Дохійський міжнародний центр міжрелігійного діалогу, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Наукові дослідження університету з питань розвитку інформаційних технологій

19 жовтня 2017 року в центрі воєнно-стратегічних досліджень відбувся науково-практичний семінар “Актуальні питання управління проектами інформатизації у сфері безпеки і оборони”.

Представники університету взяли участь в обговоренні проблемних питань IV Всеукраїнської науково-практичної конференції

Представники університету взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції за темою “Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи”, яка проводилась на базі Військової академії в місті Одеса із залученням представників провідних науково-дослідних, наукових установ, організацій та вищих військових навчальних закладів.