НУОУ

Конференції

Представники університету взяли участь у дискурсі соціокультурної взаємодії

Днями у м. Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція “Діалог культур та релігій у глобальному світі”, організаторами якої виступили Міністерство культури України, Український центр діалогу та комунікацій, Дохійський міжнародний центр міжрелігійного діалогу, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Наукові дослідження університету з питань розвитку інформаційних технологій

19 жовтня 2017 року в центрі воєнно-стратегічних досліджень відбувся науково-практичний семінар “Актуальні питання управління проектами інформатизації у сфері безпеки і оборони”.

Представники університету взяли участь в обговоренні проблемних питань IV Всеукраїнської науково-практичної конференції

Представники університету взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції за темою “Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи”, яка проводилась на базі Військової академії в місті Одеса із залученням представників провідних науково-дослідних, наукових установ, організацій та вищих військових навчальних закладів.

Представник університету взяв участь у круглому столі з питань кібербезпеки

21 червня 2017 року о 10:30 у приміщенні Національного інституту стратегічних досліджень відбулося засідання круглого столу “ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ: РОЛЬ НЕДЕРЖАВНОГО СЕКТОРА”.

Представники університету взяли участь у Міжнародній конференції

23 червня 2017 року у Дипломатичній академії України при МЗС України (вул. Велика Житомирська, 2) відбулася Міжнародна конференція «Російський ядерний арсенал: міфи, реальні загрози та протидія їм», в роботі якої традиційно брали участь наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Участь у семінарі Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України

22 червня 2017 року у Воєнно-науковому управлінні Генерального штабу Збройних Сил України відбувся семінар: “Впровадження в повсякденну діяльність Збройних Сил України Інформаційно-довідкової системи “DocView”.

Представництво університету у Міжнародному заході з питань безпеки

19-23 червня 2017 року у приміщенні готелю “Ібіс” (бул. Тараса Шевченка, 25) відбувся практичний семінар з питань забезпечення стійкості функціонування електроенергетичної системи в кризових ситуаціях, організований Британським коледжем з питань планування у надзвичайних ситуаціях, в роботі якого традиційно взяв участь науковий працівник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Всеукраїнська науково-практична конференція на Луганщині

В рамках заходів наукової та науково-технічної діяльності представники університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тенденції розвитку вищої освіти в умовах гібридної війни на Сході України» 14-15 червня 2017 року, яка відбулася в Державному закладі Луганський національний університет імені Тараса Шевченка.

У Міжнародній конференції “НАУКА І МИР: Перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів” взяли участь представники університету

14-15 червня 2017 року у готелі “FAIRMONT” (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбулася Міжнародна конференція “НАУКА І МИР: Перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів”.

Представники університету взяли участь у першому Міжнародному саміті з кібербезпеки “GlobalCybersecuritySummit 2017” (GCS 2017)

14-15 червня 2017 року у КВЦ “Парковий” (м. Київ, Паркова дорога, 16-а) відбувся перший Міжнародний саміт з кібербезпеки “GlobalCybersecuritySummit 2017” (GCS 2017).

Сторінка 1 з 2