НУОУ

Фахівці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського узагальнили досвід підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичний семінар за темою: “Актуальні проблеми підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах”.

Головну увагу було приділено визначенню шляхів вирішення проблем підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії за результатами узагальнення нових підходів до застосування Збройних Сил України, нових поглядів на ведення операцій, досвіду бойового застосування військових частин і підрозділів ракетних військ і артилерії під час ведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, поглядів щодо модернізації та розробки озброєння та військової техніки в інтересах ракетних військ і артилерії.

Особливістю наукового заходу було те, що до нього залучалися офіцери (наукові та науково-педагогічні працівники), які безпосередньо брали участь у виконанні бойових завдань підрозділів ракетних військ і артилерії.

Використовуючи формат наукового семінару, офіцери (наукові та науково-педагогічні працівники) отримали можливість всебічного розгляду набутого ними досвіду та вироблення висновків з нього. Застосовуючи прийняті в університеті елементи наукової методології учасники семінару зформулювали висновки з отриманого досвіду та пропозиції щодо вирішення існуючих проблемних питань.

За результатами семінару визначено проблемні питання підготовки та бойового застосування ракетних військ і артилерії у сучасних умовах, а також зформульовано рекомендації командуванню ракетних військ і артилерії Збройних Сил України щодо їх усунення в умовах триваючої агресії Російської Федерації проти України.