НУОУ

Представники університету взяли участь у першому Міжнародному саміті з кібербезпеки “GlobalCybersecuritySummit 2017” (GCS 2017)

14-15 червня 2017 року у КВЦ “Парковий” (м. Київ, Паркова дорога, 16-а) відбувся перший Міжнародний саміт з кібербезпеки “GlobalCybersecuritySummit 2017” (GCS 2017).

Вітальні слова до учасників саміту проголосили Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Перший Віце Премєр-міністр – Міністр Економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів, Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Рух безпечного простору зростає в усьому світі, а Україна зараз в центрі особливої уваги.

В роботі саміту прийняли участь понад 500 фахівців найвищого рівня, у тому числі видатні діячи в галузі кібербезпеки Сьюзен Сполдінг (Заступник секретаря з питань національної оборони і Директор програм Департаменту національної безпеки США), Метт Чессен (Співробітник Університету Джорджа Вашингтона у галузях закордонних справ, технології і зовнішньої політики Координатор ЕАР з питань міжнародної кібер-політики у Державному департаменті США).