НУОУ

У Міжнародній конференції “НАУКА І МИР: Перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів” взяли участь представники університету

14-15 червня 2017 року у готелі “FAIRMONT” (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбулася Міжнародна конференція “НАУКА І МИР: Перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів”.

Високоповажне зібрання Міжнародна конференція на тему: «Наука і мир: перевірені рішення проблем насилля і глобальних конфліктів», в якому взяли участь чимало всесвітньо відомих вчених і політичних діячів з багатьох країн, проведене за ініціативи авторитетних науковців, які входять до складу Глобального союзу учених за мир.

З огляду на посилення викликів у сфері безпеки та миру на нашій планеті на конференції було обговорено нинішню глобальну кризу безпеки, а також ключову роль, яку наукове співтовариство може зіграти в подоланні цих загроз.

В останні роки вчені розробили ефективні, перевірені на практиці методи вирішення конфліктів і соціальної інтеграції, які з тих чи інших причин уникли уваги політичних лідерів і засобів масової інформації.

Тож основною метою конференції в столиці України було виправлення цієї ситуації.

Організацію конференції взяло на себе українське представництво Глобального союзу, лідерами якого є віце-президент ГСУМ iз всесвітнього розвитку, доктор юридичних наук Василь Крутов і керівник представництва ГСУМ в Україні академік Академії педагогічних наук України, доктор Сергій Максименко.

Варто нагадати, що Глобальний союз учених за мир був створений у 2005 році, зокрема, для зупинення поширення ядерної та інших видів зброї масового знищення й запобігання накопиченню в суспільстві протиріч і напруженості, які призводять до тероризму і соціальних конфліктів.