Архів новин

« Січень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

НУОУ

Науково-практичний семінар кафедри Повітряних Сил інституту авіації та ППО на тему “Проблеми застосування Повітряних Сил в операції об’єднаних сил (АТО)”

На кафедрі Повітряних Сил інституту авіації та протиповітряної оборони відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблеми застосування Повітряних Сил в операції об’єднаних сил (АТО)”.

В ході роботи науково-практичного семінару головну увагу було зосереджено на обговоренні проблемних питань підготовки та застосування Повітряних Сил в операції об’єднаних сил з обґрунтуванням можливих шляхів їх вирішення.

У роботі семінару прийняли участь представники Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, повітряного командування “Центр”, наукові і науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час проведення науково-практичного семінару були розглянуті наступні питання:
– шляхи підвищення ефективності застосування військових частин (підрозділів) Повітряних Сил за досвідом АТО;
– проблемні питання визначення льотного ресурсу тактичної авіації для виконання завдань авіаційної підтримки військ в операції об’єднаних сил;
– особливості виконання завдань вогневого ураження противника авіацією Повітряних Сил;
– проблемні питання взаємодії Повітряних Сил та їх компонентів в операціях.