НУОУ

Представник університету взяв участь у семінарі з реформування оборонно-промислового комплексу України

14 червня 2017 року у Державному Концерні “Укроборонпром” спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством оборони України та представництвом НАТО відбувся семінар з реформування оборонно-промислового комплексу України.

Учасник від університету - доцент кафедри стратегії національної безпеки та оборони підполковник Сальнікова Ольга Федорівна.

Метою заходу була консолідація зусиль державних інституцій в сфері розвитку та реформування вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

“Українській оборонно-промисловий комплекс розвивається та інтегрується у світовий сектор безпеки та оборони, а вектор реформ задля інтеграції НАТО є незворотнім”, –зазначив Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов під час відкриття семінару.

Заступник помічника Генерального Секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Ернест Герольд зазначив, що українській оборонно-промисловий комплекс стрімко еволюціонує та спрямований на світові стандарти, а НАТО співпрацюватиме з нашою державою.

Принципово новою та корисною інформацію, що була отримана під час семінару є доповідь на тему “Зміцнення співробітництва України з НАТО – Визначення можливих варіантів для здійснення професійної підготовки (можливості, учбові заклади, програми)”.

Державний концерн “Укроборонпром” має намір створити тренінговий центр – “Академію Укроборонпрому”, в якій на постійній основі будуть проводитися різноманітні спеціалізовані навчальні програми для українських фахівців сектора безпеки і оборони за сприянням НАТО із можливим залученням профільних Міністерств, відомств та державних організацій.