НУОУ

Представники університету взяли участь в обговоренні проблемних питань IV Всеукраїнської науково-практичної конференції

Представники університету взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції за темою “Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи”, яка проводилась на базі Військової академії в місті Одеса із залученням представників провідних науково-дослідних, наукових установ, організацій та вищих військових навчальних закладів.

Під час конференції начальник інституту державного військового управління генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко виступив з проблемних питань щодо застосування Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України під час виконання завдань з оборони держави в умовах ведення гібридної війни.

Проблемні питання щодо підготовки і застосування ВМС під час спільних дій в умовах ведення гібридної війни доповідав начальник кафедри Військово-Морських Сил університету капітан першого рангу Степан Яким’як.

До обговорення досвіду висадки ДРГ підводними човнами на чорному морі у роки другої світової війни й у збройних конфліктах післявоєнного періоду та врахування його в сучасних умовах долучився доцент кафедри Військово-Морських Сил університету працівник Збройних Сил України Сергій Соколюк.

До збірника тез доповідей конференції від університету також надано дев’ять статей.