НУОУ

Представництво університету у Міжнародному заході з питань безпеки

19-23 червня 2017 року у приміщенні готелю “Ібіс” (бул. Тараса Шевченка, 25) відбувся практичний семінар з питань забезпечення стійкості функціонування електроенергетичної системи в кризових ситуаціях, організований Британським коледжем з питань планування у надзвичайних ситуаціях, в роботі якого традиційно взяв участь науковий працівник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

В ході роботи семінару зазаначено, що ключовим елементом сталого розвитку економіки України є надійне енергозабезпечення. Виконання цього завдання потребує реагування на виклики, які загрожують стабільному функціонуванню систем енергозабезпечення, та розв'язання проблем, які гальмують розвиток енергетичного сектору України.

Акцентовано увагу, що відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2017 року № 8, результати спільної роботи України та НАТО з питань захисту критичної інфраструктури в Україні потребує схвалення концепції створення державної системи захисту критичної інфраструктури та проекту Закону України "Про критичну інфраструктуру та її захист", що вимагає розроблення необхідної нормативно-правової бази, створення інституційної структури та прийняття відповідних організаційних рішень щодо створення системи захисту критичної інфраструктури України.