НУОУ

Участь у семінарі Воєнно-наукового управління Генерального штабу Збройних Сил України

22 червня 2017 року у Воєнно-науковому управлінні Генерального штабу Збройних Сил України відбувся семінар: “Впровадження в повсякденну діяльність Збройних Сил України Інформаційно-довідкової системи “DocView”.

Метою заходу було ознайомлення представників установ та організацій з розробкою Військового інституту телекомунікацій та інформатизації інформаційно-довідкової системи нового типу, визначення проблемних питань щодо процесу зберігання та каталогізації нормативно-правових, повсякденних та інформаційних документів, обговорення шляхів рішення проблемних питань, обмін досвідом.

В ході семінару представниками інституту було надано інформацію про переваги інформаційно-довідкової системи, ії можливості та особливості застосування в структурних підрозділах Міністерства оборони України під час провадження наукової та науково-технічної діяльності.

Кожному з учасників семінару надано тестовий варіант інформаційно-довідкової системи для практичної апробації на робочих місцях та попередньої оцінки ії спроможностей з відповідними інструкціями щодо використання.