Архів новин

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

НУОУ

Факультет підготовки офіцерів запасу

В.Т. Марценківський
В.Т. Марценківський

Декан факультету підготовки офіцерів запасу кандидат технічних наук, доцент
полковник запасу
Марценківський Вадим Тадеушевич

Факультет – один із основних структурних підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі і готує фахівців усіх видів та родів військ всіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.

!!! ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відбіркова комісія НУОУ імені Івана Черняховського подовжує прийом документів, проведення вступних випробувань та відбір громадян України для проходження військової підготовки на факультеті підготовки офіцерів запасу до 31 серпня 2018 року.

Додаткова інформація за телефоном: 271-09-72.

Відеофільми

2001 року було розпочато навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу у Національній академії оборони України (НАОУ).

У серпні 2006 року була створена кафедра підготовки офіцерів запасу Національної академії оборони України.

Факультет має потужний науковий потенціал: один доктор наук та 17 кандидатів наук. На факультеті проходять навчання студенти із 23 вищих начальних закладів України: 16 університетів, 4 академії та 3 інститути.

За роки існування факультету було підготовлено більше ніж сім тисяч офіцерів запасу.

Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Салкуцан С.М. під час складання студентами факультету Військової присяги на вірність Українському народові у липні 2013 р.
Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Салкуцан С.М. під час складання студентами факультету Військової присяги на вірність Українському народові у липні 2013 р.

Заступник начальника університету
з навчальної роботи
полковник Салкуцан С.М.
під час складання студентами факультету Військової присяги на вірність Українському народові у липні 2013 р.

Факультет здійснює військову підготовку офіцерів запасу за наступними напрямами: політологія, психологія, тилове та фінансове забезпечення, математичне та програмне забезпечення АСУ, будівництво та експлуатація військових та спеціальних споруд, інженерно-технічне забезпечення та організація пожежної безпеки. Під час навчання студенти вивчають основи загальновійськового бою, бойову техніку та озброєння, морально-психологічне забезпечення повсякденної діяльності військ (сил), математичне та програмне забезпечення функціонування систем АСУ.

Перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Тарасов В.М. під час інструктажу перед здійсненням маршу у навчальному центрі
Перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Тарасов В.М. під час інструктажу перед здійсненням маршу у навчальному центрі

Перший заступник
начальника Національного університету оборони України
імені Івана Черняховського
генерал-лейтенант Тарасов В.М.
під час інструктажу перед здійсненням маршу у навчальному центрі

Після закінчення навчання та присвоєння звання молодшого лейтенанта запасу випускники факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України можуть проходити кадрову військову службу у Збройних Силах та інших силових структурах України (МВС, СБУ, ВВ МВС, Прикордонна служба та ін.) Під час прийому на державну службу в органи державного управління, в місцеві органи влади, на державні та приватні підприємства у претендента на посаду враховується наявність підготовки за програмою навчання офіцера запасу та військового звання.

Реквізити до оплати

Код за ЄДРПОУ: 07834530

Банк: ДКСУ в м. Києві

Код банку (МФО): 820172

Розрахунковий рахунок: 31258280107210

Код класифікацї доходів бюджету: 25010100

Адреса факультету:

03049, м. Київ,
вул. Авіаконструктора Антонова, б. 2/32 корп. 76, кім. 2а

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. 271-09-72
Вхід через контрольно-пропускний пункт № 3 університету