Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Наука

Новини
23.05.2019
22-23 травня 2019 року в Національному університет оборони України імені Івана Черняховського в рамках Плану реалізації проекту створення базових умов для затвердження в Україні системи державного гарантування якості оборонної продукції відповідно до підходів і стандартів НАТО пройшла міжгалузева науково – практична конференція
23.05.2019
Науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень, інституту державного військового управління та командно-штабного інституту застосування військ (сил) Університету взяли участь у проведенні міжнародного семінару “Виклики та перспективи трансформації системи планування оборонних ресурсів”, що відбувся з 20 по 22 травня 2019 року в Міністерстві оборони України за участі представників американського Інституту з питань керівництва у сфері безпеки (ISG)
18.05.2019
Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою освітньої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Наукові результати, одержані вченими університету, складають вагомий внесок у зміцнення воєнної безпеки нашої держави, розвиток Збройних Сил України, підвищення ефективності їх застосування та всебічного забезпечення, удосконалення діяльності органів військового управління.
18.05.2019
Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. З цієї нагоди в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи. Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою освітньої діяльності університету. Наукові результати, одержані вченими університету, складають вагомий внесок у зміцнення воєнної безпеки нашої держави, розвиток Збройних Сил України, підвищення ефективності їх застосування та всебічного забезпечення, удосконалення діяльності органів військового управління.
16.05.2019
Сьогодні, 16 травня, у Національному університеті оборони імені Івана Черняховського під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака та директора програми НАТО "Удосконалення військової освіти" DEEP пана Маріуша Соліса відбулося спільне засідання з питань розвитку системи військової освіти України, за участю представників оборонного відомства України та експертів Альянсу. Заступник начальника університету полковник Валерій Доброгурський ознайомив іноземних партнерів із досягненнями НУОУ в освітній діяльності протягом 2018 - 2019 років, а також окреслив напрями майбутньої співпраці.
03.05.2019
Наукові та науково-педагогічні працівники університету взяли участь у проведенні наукового семінару “Воєнна історія України в контексті дослідження і збереження національної спадщини”, який нещодавно відбувся в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”.
26.04.2019
У науковому плані тема “Кубань в історичній ретроспективі боротьби за єдність українських козацьких земель у контексті протидії сучасній імперській політиці Росії”, якій був присвячений круглий стіл, мало вивчена і досліджена. Начальник науково-дослідного центру воєнної історії полковник Сергій Сегеда, провідний науковий співробітник кафедри історії війн і воєнного мистецтва працівник Збройних Сил України Ігор Печенюк, ад’юнкт підполковник Андрій Підопригора виступили з доповідями, в яких були порушені питання кубанського козацтва у контекст Української революції (1917–1921 рр.). пов’язані зі створенням Кубанської Народної Республіки.
25.04.2019
25 квітня 2019 року у Національній академії Національної гвардії України за участю представників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено підсумкову науково-практичну конференцію за темою: “Актуальні проблеми бойового та логістичного забезпечення дій формувань Національної гвардії України”.
25.04.2019
На базі Національного військово-медичного клінічного центру “Головного військового клінічного госпіталю” (м. Київ) проводився курс-тренінг з поведінкового здоров’я мобільною тренувальною групою ЗС США в Європі. До тренінгу долучилися представники 254-го загону бойового та оперативного стресу (COSC) (США), сектору безпеки та оборони України, вищих військових навчальних закладів України і зокрема гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
20.04.2019
Науковці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у тематичному семінарі професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби “Виклики та загрози російської зовнішньої політики і політики безпеки”, що відбувся 16-18 квітня на базі Центру професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ.
Усього новин: 41
Документи