Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Конференції та семінари

Новини
23.05.2019
Науковці Центру воєнно-стратегічних досліджень, інституту державного військового управління та командно-штабного інституту застосування військ (сил) Університету взяли участь у проведенні міжнародного семінару “Виклики та перспективи трансформації системи планування оборонних ресурсів”, що відбувся з 20 по 22 травня 2019 року в Міністерстві оборони України за участі представників американського Інституту з питань керівництва у сфері безпеки (ISG)
18.05.2019
У період з 13 по 16 травня 2019 року заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан та начальник Наукового центру дистанційного навчання НУОУ підполковник Максим Тищенко взяли участь у VIІ щорічній конференції з дистанційного навчання “NORDEFCO ADL Conference 2019”, (м. Гуль, Королівство Норвегія). Захід проводиться під егідою країн Північного оборонного співробітництва.
17.05.2019
16 травня, на базі Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось відкриття ІІІ підсумкової науково-практичної конференції “Реформування національної безпеки: історія, сучасність, перспективи”.
16.05.2019
14-15 травня, у приміщенні Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС було проведено семінар “Демократичний цивільний контроль над сектором безпеки і оборони України” в якому взяли участь представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
16.05.2019
Провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу проблем воєнної стратегії науково-дослідного управління проблем воєнної політики та воєнної стратегії Центру воєнно-стратегічних досліджень університету Валерій Фролов взяв участь у роботі міжнародного круглого столу Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова на тему: “Шляхи і перспективи врегулювання конфлікту на Донбасі (пропозиції для нової влади)”.
14.05.2019
Цього тижня на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України триває тренінг зі стратегічних комунікацій за участю представників США.
28.04.2019
Представники нашого університету взяли участь у 12-й конференції Балтійського товариства спортивних наук “Спортивна наука для спортивної практики та підготовка викладачів” та підписали угоду про співпрацю між Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського та Академією освіти університету імені Вітаутаса Великого (м. Вільнюс, Литва)
27.04.2019
25 квітня 2019 року на кафедрі оперативного та бойового забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено науково-практичний семінар за темою “Проблемні питання організації оперативного (бойового) забезпечення військ (сил) Збройних Сил України в ході проведення операції Об’єднаних сил”.
27.04.2019
У Національному університету оборони України імені Івана Черняховського 25 квітня 2019 року проведено науково-практичний семінар “Проблеми розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил України”.
26.04.2019
У науковому плані тема “Кубань в історичній ретроспективі боротьби за єдність українських козацьких земель у контексті протидії сучасній імперській політиці Росії”, якій був присвячений круглий стіл, мало вивчена і досліджена. Начальник науково-дослідного центру воєнної історії полковник Сергій Сегеда, провідний науковий співробітник кафедри історії війн і воєнного мистецтва працівник Збройних Сил України Ігор Печенюк, ад’юнкт підполковник Андрій Підопригора виступили з доповідями, в яких були порушені питання кубанського козацтва у контекст Української революції (1917–1921 рр.). пов’язані зі створенням Кубанської Народної Республіки.
Усього новин: 47
Документи