Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Конференції та семінари

Матеріали
Новини
03.12.2020
У Центрі воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України імені Івана Черняховського здійснюються наукові дослідження з питань розроблення механізмів впровадження оборонної реформи в Збройних Силах України та інших складових сил оборони з подальшою імплементацією концептуальних документів стратегічного та оборонного планування за принципами і стандартами НАТО.
02.12.2020
1-2 грудня у місті Дніпро відбувся черговий регіональний семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у ЗС України та інших ключових напрямів демократичного контролю над ЗС України. Це вже сьомий семінар, який проводиться цього року. В експертному колі військовослужбовці частин гарнізону, представники ОБСЄ в Україні, офіцери та працівники оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, національні експерти з демократичного контролю і гендерної рівності обговорили переваги та виклики гендерної інтеграції у ЗС України.
27.11.2020
27 листопада у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в режимі онлайн відбулася I Міжнародна науково-практична конференція “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”.
27.11.2020
27 листопада 2020 року на кафедрі зенітних ракетних військ інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбувся науково-практичний семінар на тему “Проблемні питання стану та бойового застосування зенітних ракетних військ в сучасних умовах і можливі шляхи їх вирішення”.
27.11.2020
Науково-практичний семінар, організований кафедрою морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) гуманітарного інституту, був присвячений проблемам та шляхам трансформації системи морально-психологічного забезпечення у Збройних Силах України на період до 2025 року.
24.11.2020
24 листопада 2020 року в режимі on-line відбувся науково-практичний семінар “Впровадження стандартів НАТО в роботу служб персоналу Збройних Сил України”. Семінар відбувся під головуванням начальника кафедри керівництва військами (силами) в мирний час командно-штабного інституту застосування військ (сил) полковника Григорія Тіхонова.
20.11.2020
20 листопада у Києві в режимі онлайн відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція за темою “Проблеми впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі вищих військових навчальних закладів та можливі шляхи їх вирішення”, організована Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Міністерства оборони Королівства Норвегія.
19.11.2020
Сьогодні, 19 листопада, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулась ІV Міжнародна науково-практична он-лайн конференція за темою “Сучасні тенденції та перспективи розвитку фізичної підготовки та спорту Збройних Сил України, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб на шляху євроатлантичної інтеграції України”.
19.11.2020
У період з 16 по 18 листопада, в рамках Програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) було організовано триденний онлайн семінар щодо практичного досвіду та уроків переходу навчальними закладами країн-членів НАТО та країн-партнерів з традиційної форми навчання на дистанційну під час пандемії COVID-19.
17.11.2020
Дводенний регіональний семінар з рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України та інших ключових напрямів демократичного цивільного контролю над ЗС України організовано Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством оборони України.
Усього новин: 119
Документи