Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Доступ до наукометричних баз та повнотекстових наукових ресурсів

  • >
  • >
  • Доступ до наукометричних баз та повнотекстових наукових ресурсів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 (зі змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 17 листопада 2020 р. № 1426) закладам вищої освіти та науковим установам незалежно від відомчої ознаки зі статусом бюджетної установи з січня по грудень 2021 року надано доступ до бази даних Web of Science Core Collection компанії Clarivate та повнотекстових ресурсів(електронних книг) бази даних ScienceDirect компанії Elsevier.

Наукові, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти та докторанти університету можуть користуватися доступом до зазначених ресурсів з nкомп’ютерів університету, під’єднаним до мережі Інтернет.

Для цього необхідно перейти за посиланнями:
https://webofknowledge.com (для Web of Science),
https://www.sciencedirect.com (для ScienceDirect).

Користувачі після реєстрації на вказаних вебсайтах, здійсненої з комп’ютерів університету, отримують можливість доступу до них також і з інших пристроїв поза мережею університету.

До платформи ScienceDirect налаштування такого доступу можливо здійснити дистанційно. Детальна інформація щодо цього опублікована на вебсайті Державної науково-технічної бібліотеки України за посиланням: https://bit.ly/3dcRVoF.

Інформація про навчальні вебінари, присвячені питанням використання платформи ScienceDirect, публікується на навчальному порталі Elsevier Online Training Hub за посиланням: https://bit.ly/3sanvrj.

Інформація про вебінари українською мовою компанії Clarivate надається регулярно за розсилкою і доводиться до структурних підрозділів університету встановленим порядком.