Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Доступ до наукометричних баз та повнотекстових наукових ресурсів

  • >
  • >
  • Доступ до наукометричних баз та повнотекстових наукових ресурсів

Відповідно до Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних баз даних наукової інформації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2019 р. № 269 (зі змінами) Національному університету оборони України надано доступ до наукометричних баз даних Web of Science Core Collection компанії Clarivate, Scopus компанії Elsevier та повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect компанії Elsevier.

Наукові, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти та докторанти університету можуть користуватися доступом до зазначених ресурсів з комп’ютерів університету, під’єднаним до мережі Інтернет.

Для цього необхідно перейти за посиланнями:
https://webofknowledge.com (для Web of Science),
https://www.scopus.com/ (для Scopus)
https://www.sciencedirect.com (для ScienceDirect).

Користувачі після реєстрації на вказаних вебсайтах, здійсненої з комп’ютерів університету, отримують можливість доступу до них також і з інших пристроїв поза мережею університету.

До платформи ScienceDirect налаштування такого доступу можливо здійснити дистанційно. Детальна інформація щодо цього опублікована на вебсайті Державної науково-технічної бібліотеки (ДНТБ) України за посиланням: https://bit.ly/3dcRVoF.

Інформація про навчальні вебінари, присвячені питанням використання платформи ScienceDirect, публікується на навчальному порталі Elsevier Online Training Hub за посиланням: https://bit.ly/3sanvrj.

Інформація про вебінари українською мовою компанії Clarivate надається регулярно за розсилкою і доводиться до структурних підрозділів університету встановленим порядком.

Наукові, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти та докторанти університету також до кінця 2022 року можуть користуватися безкоштовним тестовим доступом до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life. Адміністратором у забезпеченні доступу до ресурсу виступає ДНТБ України.

Для доступу до ресурсів Research4Life необхідно перейти за посиланням:
https://portal.research4life.org/

На вебсторінці, що відкриється, необхідно ввести логін і пароль для входу, які можна отримати у науково-методичному центрі організації наукової та науково-технічної діяльності. Під час користування ресурсами Research4Life необхідно суворо дотримуватися вимог ліцензійної угоди.