Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Біла Книга антитерористичної операції на Сході України

Біла Книга антитерористичної операції на Сході України

У Національному університеті оборони України вийшла “Біла книга антитерористичної операції на Сході України (2014–2016)”. Видання підготовлене авторським колективом Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та інших міністерств та відомств України. У книзі розкриваються військово-політичні чинники російської збройної агресії, всебічно висвітлюється досвід захисту територіальної цілісності і суверенітету нашої держави, відображені героїчні та трагічні сторінки основних подій збройного конфлікту на Сході України.

Узагальнено досвід та уроки діяльності видів Збройних Сил України, відображені проблеми їх всебічного забезпечення в умовах ведення антитерористичної операції. Висвітлюється діяльність центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів щодо забезпечення антитерористичної операції.

Зроблено акцент на необхідність впровадження в навчальний процес військових навчальних закладів досвіду застосування військ (сил) Збройних Сил України в антитерористичній операції.

Видана праця призначена для широкого кола читачів.