Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Монографії

28.09.2020
Автори: Колектив авторів за загальною редакцією А. Сиротенка
Місто видання: Київ
Рік видання: 2020
Файл: mono_gibr_viin.pdf
Центром воєнно-стратегічних досліджень за участю наукових центрів та кафедр університету під загальною редакцією доктора військових наук, старшого дослідника, генерал-лейтенанта СИРОТЕНКА А.М. підготовлено монографію “Воєнні аспекти протидії “гібридній” агресії: досвід України”.
02.04.2020
Автори: А. Павліковський, В. Фролов, Ф. Саганюк, В. Павленко, М. Лобко, А. Наливайко, А. Пушняков, Ю. Мудрак, Б. Ворович, А. Поляєв, О. Устименко, А. Фучко
Місто видання: Київ
Рік видання: 2020
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського творчим колективом науковців розроблена та видана за загальною редакцією начальника Університету, доктора військових наук, генерал-лейтенанта А. Сиротенка монографія: “Оборонна реформа: системний підхід до оборонного менеджменту”. У монографії викладені новітні підходи до впровадження у Міністерстві оборони України, Збройних Силах України та інших складових сил оборони системного підходу до оборонного менеджменту для вдосконалення оборонної реформи та наближення до стандартів, що прийняті в арміях держав-членів НАТО. Надані відповідні методичні та практичні рекомендації, а також представлені витяги із нормативно-правових актів які визначають фундаментальні засади системи забезпечення національної безпеки і оборони України.
18.04.2019
Автори: Ф.Саганюк, А. Павліковський, П. Щипанський, В. Павленко, О. Устименко, П. Крикун, Ю. Мудрак
Місто видання: Київ
Рік видання: 2019
Файл: oborog-2019.pdf
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського фахівцями університету та Центру воєнно-стратегічних досліджень за загальною редакцією першого заступника Міністра оборони України, доктора військових наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України І.С. Руснака розроблена та видана монографія: "Оборонний огляд: український вимір 2014–2018".
03.02.2019
Автори: Саганюк Ф. В., Фролов В. С., Лобко М. М., Пушняков А. С., Устименко О. В., Павленко В. І.
Місто видання: Київ
Рік видання: 2018
Файл: monog-sbou.pdf
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського фахівцями центру воєнно-стратегічних досліджень за загальною редакцією першого заступника Міністра оборони України, доктора військових наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України І.С. Руснака розроблена та видана колективна монографія: "Сектор безпеки і оборони України: стратегічне керівництво та військове управління".
Усього видань: 4