Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Освітні проекти

Новини
30.04.2021
Упродовж 28 та 30 квітня 2021 року представники університету демонстрували можливості програми комп’ютерного адаптивного мовного тестування (КАМТ) згідно з вимогами НАТО STANAG 6001. Представлення відбувалося під час міжнародних онлайн зустрічей з представниками Робочої групи з питань дистанційної освіти Консорціуму оборонних академій та дослідницьких інституцій програми НАТО “Партнерство заради миру”, а також експертами Бюро НАТО з міжнародної мовної координації (BILC). В умовах сьогодення удосконалення продукту для КАМТ відбувається у рамках міжнародного наукового проєкту “Комп’ютерне адаптивне мовне тестування – КАМТ” за підтримки програми НАТО DEEP.
29.04.2021
На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершено оперативно-стратегічний збір із керівним складом Збройних Сил України під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака. До проведення триденного заходу за участі вищого військового керівництва держави та сил оборони, були залучені представники збройних сил країн-членів НАТО, країн-партнерів та провідні експерти у галузі національної безпеки, а також командування, наукові та науково-педагогічні працівники Національного університету оборони України.
28.04.2021
На базі інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій університету проведено І Міжнародну науково-практична конференція за темою “Вибухонебезпечні предмети як елемент гібридних загроз: виклики та протидія”. Захід відбувся за сприяння Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP –Defence Education Enhancement Program) та особистої підтримки директора програми пана Маріуша Соліса.
20.04.2021
На базі університету розпочався дводенний методичний збір з питань впровадження стандартів НАТО в освітній процес. У рамках заходу іноземні радники з Канади, США, Литви, Чехії, Польщі та Німеччини надаватимуть методичну допомогу з проблематики впровадження натівських процедур планування та прийняття військових рішень (TLP, MDMP, JOPP), синхронізації освітніх програм курсів професійної військової освіти для офіцерського складу L-1C, L-2, L-3, L-4, а також створення курсу стратегічного управління та державної політики L-5.
14.04.2021
У період з 12 до 14 квітня в рамках Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP) проходить Міжнародна онлайн конференція з розробки стратегії дистанційного навчання. Загальне керівництво заходом здійснює координатор Програми DEEP, представник Політдиректорату Міжнародного секрітаріату НАТО Маріуш Соліс. Національний університет оборони України делегував для участі у Міжнародній конференції групу своїх представників на чолі із заступником начальника університету полковником Валерієм Доброгурським, який здійснює керівництво однією з робочих груп.
17.03.2021
Сьогодні, 17 березня, у рамках Програми НАТО “Удосконалення військової освіти ‒ DEEP” та за підтримки Операції UNIFIER у стінах університету розпочалась сесія професійного розвитку з питань системного підходу до навчання (SAT) для представників Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу Збройних Сил України, командувань підготовки видів Збройних Сил України та вищих військових навчальних закладів, які безпосередньо беруть участь у плануванні та організації освітнього процесу.
18.02.2021
Продовжуються Збори керівного складу системи військової освіти, які протягом двох днів проходять на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Під час роботи учасники заходу обмінюються думками щодо результатів інституційного аудиту системи професійної військової освіти та проблемних питань і перспектив розвитку системи професійної військової освіти. Крім того, визначаються пріоритетні кроки на шляху трансформації системи військової освіти, зважаючи на зміни, яких зазнала структура Збройних Сил України та об’єднана система управління силами оборони у зв’язку з переходом на функціонування за стандартами НАТО.
17.02.2021
Сьогодні, 17 лютого, на базі Національний університет оборони України імені Івана Черняховського розпочалися дводенні Збори керівного складу системи військової освіти під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака. Відкриваючи захід, перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак наголосив, що основні завдання оборонної реформи на найближчу перспективу, визначені у Рішенні колегії Міністерства оборони України, свідчать про націленість керівництва оборонного відомства на осучаснення концептуальних засад організації освітньої діяльності та підготовки з метою підвищення якості освіти у вищих військових навчальних закладах.
10.02.2021
На базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака та директора Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимира Мірненка з іноземними радниками Крістофером Різо (США), Стасісом Палдунасом (Литва) та Вільямом Браяном Сильвестером (Канада), які надають експертно-дорадчу допомогу українському оборонному відомству у питаннях трансформації системи військової освіти.
08.02.2021
За сприянням Програми НАТО “Удосконалення військової освіти (DEEP ‒ Defence Education Enhancement Program) в університеті нещодавно вперше пройшов онлайн-курс “Протидія тероризму” (CTRC ‒ Counter-Terrorism Reference Curriculum). Про успішне проведення заходу повідомлено на офіційному веб-сайті Альянсу.
Усього новин: 36