Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Вступникам

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Продовжено термін проведення попереднього дистанційного тестування кандидатів на навчання за освітнім ступенем магістра з 00:00 3 червня до 23:59 9 червня 2019 року.

Проходження тестування є обов’язковим для вступників до університету.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Бали, отримані під час попереднього дистанційного тестування, враховуються в оцінці за вступне випробування. Сума балів, яку набрав вступник за результатами складання вступних випробувань, є його конкурсним балом.

Результати дистанційного тестування кандидатів на навчання під час навчальних зборів, яке проводилось у лютому - березні 2019 року, приймальною комісією університету не враховуються.

За оперативно-стратегічним рівнем підготовки проводиться дистанційне тестування з іноземної мови.

За оперативно-тактичним рівнем підготовки проводиться дистанційне тестування з іноземної мови, дистанційне фахове випробування та дистанційне психологічне обстеження.

Для авторизації використовуйте облікові дані, які були надані раніше під час навчальних зборів.

Для проходження кожного з тестів буде надана 1 спроба. Зверніть увагу на обмеження в часі виконання кожного з тестів, про що буде зазначено в інструкції перед початком. Припинення виконання тесту або вихід з програми не зупиняє відлік часу. Після завершення виділеного часу відновлення проходження тесту буде неможливим.

Відеоінструкція з порядку проходження тестування

Посилання на тестування:

Оперативно-тактичний рівень підготовки

Оперативно-стратегічний рівень підготовки

Новини
17.07.2019
Триває робота приймальної комісії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з відбору кандидатів для зарахування на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» спеціалізацією «Фізичне виховання і спорт в Збройних Силах».
27.05.2019
Шановні вступники! Продовжено термін проведення попереднього дистанційного тестування кандидатів на навчання за освітнім ступенем магістра з 3 червня по 9 червня 2019 року.
22.05.2019
Відповідно до Правил прийому до Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в 2019 році з 10 по 25 травня триває попереднє дистанційне тестування кандидатів на навчання за освітнім ступенем магістра
22.02.2019
Завершено навчальний збір з кандидатами для здобуття  вищої оперативно-стратегічної освіти
Протягом чотирьох днів на базі університету під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба проведено навчальний збір з кандидатами для здобуття вищої оперативно-стратегічної освіти з метою підготовки до вступу та попередньої професійної діагностики офіцерів.
19.02.2019
Розпочато навчальний збір з кандидатами для здобуття  вищої оперативно-стратегічної освіти
Сьогодні, 19 лютого, в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського під загальним керівництвом заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба розпочато навчальний збір з кандидатами для здобуття вищої оперативно-стратегічної освіти.
Усього новин: 5
Документи