Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Вступникам

Правила прийому
Плакат ІФКСОТ
Плакат ІФКСОТ
Інформаційний лист ІФКСОТ

Правила прийому до навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій у 2021 році

Новини
09.07.2021
Фінальним етапом вступних випробувань для кандидатів на навчання в навчально-науковому інституті фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету став творчий конкурс. Юні спортсмени демонстрували свою майстерність у різних видах спорту, як ігрових, так і пов’язаних з єдиноборствами.
08.07.2021
У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочато вступну кампанію щодо набору слухачів до інституту державного військового управління для здобуття оперативно-стратегічного рівня освіти.
07.07.2021
В університеті триває складання вступних випробувань офіцерами – кандидатами на навчання за оперативно-тактичним рівнем підготовки. Через велику кількість бажаючих навчатися у провідному вищому військовому навчальному закладі держави, конкурс на деякі спеціальності досить високий.
07.07.2021
Цього тижня розпочалась вступна кампанія до навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
05.07.2021
Сьогодні, 5 липня, розпочалася вступна кампанія на навчання за освітнім ступенем магістр для здобуття вищої військової оперативно-тактичної освіти в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Цьогорічна вступна кампанія проводитиметься безпосередньо в університеті з суворим дотриманням протиепідемічних заходів.
29.06.2021
24 червня 2021 року в університеті спільно з Науково-виробничим підприємством “Українські інноваційні технології” і Громадською організацією “Українська наукова спільнота” відбувся науковий захід, присвячений актуальним аспектам забезпечення якості оборонної продукції.
17.06.2021
На базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова відбувся відбір кандидатів на курси (L-3) з усіх Збройних Сил України. Кращі з кращих навчатимуться та отримуватимуть оперативний рівень військової освіти у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.
08.06.2021
В університеті розпочала роботу комісія щодо проведення оцінювання кандидатів для навчання на курсах професійної військової освіти вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) під головуванням начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Корнійчука.
05.04.2021
Від кого залежить організація фізичної підготовки у військових частинах? Де готують фахівців за цією спеціальністю та що потрібно, щоб згодом обійняти відповідну посаду у структурах Збройних Сил України? За відповідями на ці та інші запитання кореспондент АрміяInform звернувся до начальника Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, кандидата педагогічних наук, доцента, майстра спорту України з регбі полковника Олександра Петрачкова.
05.09.2020
Сьогодні, 5 вересня, 10 курсантів-першокурсників склали Військову присягу на вірність українському народові. Цьому передували фізичні і психологічні труднощі та перешкоди, з якими новостворені військовослужбовці стикнулися під час курсу первинної військово-професійної підготовки. Проте бажання і наполегливість у досягненні мрії стати професійним військовим допомогли юнакам з легкістю їх подолати та довести, що вони гідні носити почесне звання “курсант”.
Усього новин: 13
Документи